Yaşama Bir Adım

UETD Belçika'nın öncülüğünde  UETD Belçika Heusden-Zolder şubemizin organize ettiği  "Yaşama Bir Adım" temalı "Engelleri Beraber Aşmaya" sloganlı  Engelliler yararına düzenlediğimiz  kahvaltı programına yoğun katılımla gerçekleşti.
UETD Belçika’nın öncülüğünde UETD Belçika Heusden-Zolder şubemizin organize ettiği
“Yaşama Bir Adım” temalı “Engelleri Beraber Aşmaya” sloganlı Engelliler yararına düzenlediğimiz kahvaltı programına yoğun katılımla gerçekleşti.

2014.10.12 Pazar;

UETD Belçika’nın öncülüğünde UETD Belçika Heusden-Zolder şubemizin organize ettiği
“Yaşama Bir Adım” temalı “Engelleri Beraber Aşmaya” sloganlı Engelliler yararına düzenlediğimiz kahvaltı programına yoğun katılımla gerçekleşti. ( 800 kişi )

UETD BELÇİKA Başkanı Basir HAMARAT Selamlama konuşmasından sonra

Huzurlu ve güvenli bir toplumun oluşturulmasının yolunun engelli vatandaşlarında toplumun ayrılmaz bir parçası haline getirilmesiyle mümkündür

“Çeşitli zorluk ve engellere rağmen hayat mücadelesi veren yaşamlarını onurlu bir şekilde sürdürmek için ekonomik ve sosyal hayatın içersinde olan engelli vatandaşlarımiza her fırsatta sahip çıkarak eşit ve değerli vatandaş olduklarını gösterilmeliyiz”.

Devamında Başkan Hamarat
UETD Belçika olarak “Bize düşen görev engelli vatandaşlarımızın topluma birer üretici olarak katılmalarını sağlamak onlarında bir başkasının yardımına ihtiyaç duymadan yada en az seviyede yardıma ihtiyaç duyacakları şekilde yaşamalarını sağlamak olmalıdır”
UETD Belcika yönetimi ve Şubeler olarak engelli vatandaşların sosyal yaşamın içersinde olabilmeleri için her türlü imkanın seferber edilmesi gerektiğini düşünüyorum Şubelerimizin düzenledikleri kültürel etkinliklerle engelli vatandaşlarında bu toplumun bir parçası olduklarını göstermeliyiz.

Başkan Hamarat
‘Girişimcilik Engel Tanımaz’ gibi projeler hayata geçireceğiz. inovasyona önem vereceğiz alışılmış işler değil gençliğe yönelik projeler yapacağız ve bunu biz yapacağız, sizler yapacaksınız ve bu başarıyı bu hizmeti beraber yapacağız  ve teşekkür ederek kürsüden ayrıldı.

Sözü Heusden-Zolder Şube Başkanı Osman Bar aldı

Değerli Arkadaşlar..

Uetd Belcika’nin
“Yaşama Bir Adım ” temalı engellilere yönelik sandalye kampanyasi çerçevesinde Uetd Heusden şubesi olarak bugün düzenledigimiz kahvaltı programına gösterilen duyarlılık ve yoğun ilgi bizleri çok mutlu etmistir.
Uetd’nin misyonu ve vizyonu gereği birlikte hareket ve dinamik bir toplum akabinde güçlü bir birliktelik için çalişmalarımız son hızıyla devam etmektedir.
Bu vesileyle kampanyaya katkisi olan herkeze Teşekkür, ederek sözlerini bitirdi.

Bu Toplanti ile alakali Fotograflar

[Best_Wordpress_Gallery id=”21″ gal_title=”Yaşama Bir Adım”]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizi takip edin