![Fotoğraf: Viyana, Brüksel, Cenevre, Berlin ve Paris'de Birleşmiş Milletler binalarının önünde Suriye'de işlenen savaş suçlarını ve ayaklar altına alınan insan haklarını kınamak için eş zamanlı basın bildirisi yayınladık. Bölge Başkanlarımıza ve emeği geçen tüm kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.](https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/p403x403/1654400_244182689092362_607169033_n.jpg)
UETD Gençlik Kolları, Viyana, Brüksel, Cenevre, Berlin ve Paris’de Birleşmiş Milletler binalarının önünde Suriye’de işlenen savaş suçlarını ve ayaklar altına alınan insan haklarını kınamak için eş zamanlı basın bildirisi yayınladı.
UETD Gençlik Kolları, Viyana, Brüksel, Cenevre, Berlin ve Paris’de Birleşmiş Milletler binalarının önünde Suriye’de işlenen savaş suçlarını ve ayaklar altına alınan insan haklarını kınamak için eş zamanlı basın bildirisi yayınladı.