Atatürk Havalimanında gerçekleşen elim saldırının tüm dünyada terör örgütlerine …

Atatürk Havalimanında gerçekleşen elim saldırının tüm dünyada terör örgütlerine …

UETD_Web_IstanbulAirport_160629

UETD_Web_Bayrak_Turkiye

Atatürk Havalimanında gerçekleşen elim saldırının tüm dünyada terör örgütlerine karşı verilecek ortak mücadele için bir milat, bir dönüm noktası olmasını temenni ediyoruz.

Mübarek Ramazan ayında meydana gelen bu saldırı; terörün inanç dahil hiçbir değer gözetmeksizin, kurbanları arasında ayrım yapmaksızın hareket ettiğini göstermiştir. Terör örgütleri ve onları maşa olarak kullananlar güvenlik güçleriyle yaptıkları mücadeleleri kaybettikçe en ahlaksız, en vicdansız yollara başvurarak masum insanları hedef almaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin aziz halkı, millet olarak birbirine kenetlenen kimliğiyle bu zor günleri de elbette geride bırakacaktır. Atatürk Havalimanında gerçekleşen elim saldırının UETD olarak başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, tüm dünyada terör örgütlerine karşı verilecek ortak mücadele için bir milat, bir dönüm noktası olmasını temenni ediyoruz.

Atatürk Havalimanında gerçekleşen menfur terör saldırısını kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyor; acılarını paylaşıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Merken

Merken

Merken

Merken

Merken

Merken

Bizi takip edin